Dla gabinetu stomatologicznego

W ofercie Smile Studio posiadamy usługi dedykowane gabinetom stomatologicznym. Od cyfrowej analizy do wykonywania uzupełnień i dokumentacji zdjęciowych. Sprawdź co możemy zaoferować Twojemu gabinetowi.

ZAKRES USŁUG

OFERTA OPARTA O DOŚWIADCZENIE

  • Cyfrowa analiza twarzy i uśmiechu (PSD-photoshop smile design)
  • Wax-up diagnostyczny: pełnokonturowy analogowy projekt uzupełnienia, przedlew syliconowy do mock-upu, klucze preparacyjne.
  • Dobór koloru: kontrola koloru wyjściowego, dobór cyfrowy na podstawie parametrów LAB
  • Uzupełnienia ceramiczne: feldspath (korony, licówki, mini licówki, licówki podniebienne), uzupełnienia cyrkonowe, pełen kontur wykończony materiałem MiYO, praca na systemie E-max press.
  • Dokumentacja zdjęciowa: profesjonalne sesje zdjęciowe, dokumentacja medyczna, zdjęcia przed i po, zdjęcia z doboru koloru. Praca z systemem Nikon, twin i studio flashes.

Praca na modelu

Dokładnie wykonany model roboczy to obok dobrego wycisku kolejny krok do idealnie pasującej pracy. Oprócz systemu Pindex pracujemy głównie w modyfikacji filozofii Geller Model. Jest to jeden z kluczowych etapów wykonywania uzupełnień, tu nie ma żadnego marginesu błędu.

Cyfrowy dobór koloru

Indywidualny dobór koloru, cyfrowa analiza koloru na podstawie pomiaru jasności szarej karty, wzornika koloru oraz naturalnego zęba. Użycie filtrów polar-eyes oraz dopasowanie ustawień i odczytanie pomiarów to ogromna pomoc w ustaleniu docelowej jasności odbudowy.

Kontrola przed oddaniem pracy

Ceramika to obok pracy zdecydowanie pasja. Smile Studio stawia na jakość nie na ilość, a każdy pacjent skupia naszą pełną uwagę. Indywidualizowane słupki służą całkowitej kontroli koloru i charakteryzacji uzupełnienia. Robimy wszystko, aby uzupełnienie możliwie jak najmniej wyróżniało się w sąsiedztwie naturalnego uzębienia.

Ceramika feldspathowa

W dobie cyfryzacji, skanowania, druku i frezu, monolitu i barwienia, to właśnie tradycyjna ceramika warstwowa jest zdecydowanie główną techniką, w której znajdujemy najwięcej piękna i możliwości estetycznych. Nic się nie może równać z ręcznie wykonaną ceramiką. 

Niestety wiadomo, że nie wszystkim pacjentom możemy zaoferować tego typu rozwiązanie. Stąd postęp techniczny abyśmy z niego korzystali. Smile Studio to również praca na cyrkonie, pełnym konturze, licowanie, ceramika prasowana. Wszystkie techniki jednak muszą być wykonane w sposób satysfakcjonujący pod kątem estetyki uśmiechu naszych pacjentów.

Stawiamy na najlepsze materiały

Stawiamy na najlepsze materiały! Jeśli pełen kontur, to tylko z MiYO. Agata Stankiewicz jest opinion leaderem i szkoleniowcem z systemu płynnej ceramiki MiYO firmy Jensen. Możliwość estetycznego wykończenia prac monolitycznych przy warstwie zaledwie 0,1-0,2mm otwiera zupełnie nowe możliwości.