Przykładowe prace

Zdecydowanie stawiamy na jakość! Uzupełnienia zaprojektowane i wykonane przez Smile Studio mają na celu nadanie lub przywrócenie Państwa uśmiechom naturalnego, pięknego wyglądu. Służymy radą i doświadczeniem, ale dobre samopoczucie pacjentów to nasz priorytet. 

ZĘBY SZPAROWATE

Zęby szparowate, obszerne uzupełnienia i przebarwiony kompozyt. Korekta kształtu i koloru. 5 licówek i jedna korona ceramiczna.

SIEKACZ CENTRALNY

Pojedyncze uzupełnienie w odcinku przednim (w tym przypadku korona na jedynce), to zdecydowanie jedno z największych wyzwań w odbudowach braków zębowych pod względem estetyki. Tu wszystko musi się zgadzać.

4 LICÓWKI

Pacjentka niezadowolona z rotacji i kształtu poszarpanych brzegów siecznych. Przy tak niedużych rotacjach alternatywą do noszenia aparatu może okazać się właśnie licówka. Odbudowa czterema cieniutkimi licówkami, wyrównanie brzegów siecznych, korekta linii pośrodkowej. Zmiana niewielka, ale jakże istotna dla komfortu pacjenta.

6 LICÓWEK

6 licówek porcelanowych w odcinku od kła do kła.

STARA KORONA

Jakość kontra jakość. Przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów. Przykład wymiany starej korony na całkowicie spersonalizowaną i dopasowaną do reszty uzębienia pacjenta.

DWIE KORONY NA JEDYNKACH

Odpowiedni kształt, kolor, tekstura, stopień wypolerowania- wszystko to zbliża uzupełnienie ceramiczne do wyglądu naturalnego zęba.

8 LICÓWEK

Pacjentka niezadowolona z naturalnej szarości własnych zębów. Delikatne nierówności w przebiegu linii uśmiechu oraz przebarwione wypełnienia kompozytowe. Problem został rozwiązany przez zastosowanie ośmiu licówek ceramicznych.

4 LICÓWKI NON-PREP

Zęby szparowate z poszarpaną i wycienioną linią brzegów siecznych. Anatomia zębów pacjenta pozwala na zaoferowanie 4 licówek ceramicznych, bez konieczności szlifowania tkanek zębów własnych. Metoda nieinwazyjna.